Centrum diagnostyczno - lecznicze dla dzieci i dorosłych
12 307 38 12 ; 570 752 102
gabinety@topmedyk.pl

O nas

TopMedyk - Centrum Diagnostyczno-Lecznicze

Jesteśmy lekarzami  specjalistami  z wieloletnim doświadczeniem. Na co dzień praktykujemy w ośrodkach medycznych na terenie Krakowa i małopolski.  Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Pacjentów stworzyliśmy specjalistyczne  centrum diagnostyczno-lecznicze TopMedyk. O Państwa zdrowie zadba nasza kadra, którą stanowią wysoko wykwalifikowani lekarze specjaliści posiadający wieloletnie doświadczenie medyczne. To oni  zapewnią  Państwu profesjonalną, indywidualną opiekę medyczną.

Badania odbywają się w gabinetach, które zostały urządzone tak, aby zapewnić Państwu maksymalny komfort w trakcie wizyty. Wszystkie są wyposażone w sprzęt medyczny  najnowszej generacji, zapewniający szybkość i skuteczność przeprowadzanych badań. Posiadamy nowoczesny aparat ultrasonograficzny Philips Affiniti 70G. Stosujemy najnowocześniejsze techniki badań USG. Wykonujemy kompleksowe badania urodynamiczne, a także przepływ cewkowy z EMG , które jest badaniem bezbolesnym pozwalającym na określenie wielu przyczyn moczeń.

Leczymy zarówno dzieci jak i dorosłych. Choć urologia i chirurgia dziecięca jest jednym z naszych podstawowych działów to współpracują z nami lekarze innych specjalizacji, którzy są do Państwa dyspozycji. W jednym miejscu służą Państwu pomocą lekarze specjaliści m.in. z zakresu: kardiologii, ortopedii, immunologii klinicznej, laryngologii, dermatologii, chirurgii ogólnej, urologii, endokrynologii czy nefrologii. Naszym celem jest zapewnienie Państwu najwyższej jakości opieki medycznej.

Serdecznie zapraszamy

projekt i wykonanie ©